Пледи

Порівняння товарів (0)


Показано з 1 по 24 із 87 (4 сторінок)

Дощ. Холод. Вулиця. Квартира. Будинок. Друг. Диван і чашка гарячого ароматного чаю, який зігріває нас зсередини. Більшість з нас, потрапляючи в подібну ситуацію, очима мимоволі шукають, чим би сховатися або будь-що укутати. Ось тут-то Ви і можете уславитися гостинним господарем, люб'язно запропонувавши дорогому гостеві теплий м'який плед. І не дивуйтеся, якщо застанете свого друга мирно сопе під розмірені звуки телевізора, зручно вмостився на дивані, поки ви готували легку вечерю і чергову чашечку імбирного чаю.

Спочатку плед не мав звичного для нас вигляду і був елементом одягу шотландських горців. Для них плед одночасно був і верхнім одягом і ковдрою. Він представляв собою смужку картатої вовняної тканини (тартан) шириною 1,5 м і довжиною 5,5 м, яка задрапіровивалась навколо стегон. Навіть в ті далекі часи вовняні пледи (кілти) мали найрізноманітніше забарвлення. За кольором і малюнком килта легко можна було визначити з якої місцевості його власник, до якого клану й суспільної верстви належить. Кожен клан мав свій впізнаваний малюнок, який належав тільки йому. Якщо його використовував людина не з клану, то цілком міг поплатитися своїм життям. Вовняні пледи користувалися популярністю і серед жінок, але носили вони його на плечах.

А свій хід далі по Європі і по нашій території пледи почали в ХIХ столітті, після того, як їх завезли англійські гувернантки, тільки не у вигляді спідниць, а у вигляді покривал.

Сучасні технології зробили крок далеко вперед, і Ви можете вибрати і купити плед класичної картатій забарвлення, однотонний або яскравий, теплий або легкий, для дорослих або наших улюблених чад.

Невеликий за розміром плед варто взяти з собою на пікнік. Адже так приємно прохолодним ввечері зігрітися, закутавшись в покривало. Плед може стати відмінним подарунком для друзів і знайомих, який буде не тільки зігрівати їх, але і ненав'язливо нагадувати про вас. У Києві в нашому інтернет-магазині можна вибрати і придбати вподобаний Вам екземпляр. Про наявність якого необхідно уточнити, зв'язавшись з нашим менеджером.

Вибираючи плед, не варто забувати про те, що він не є центром інтер'єру. Ідеально підібраний плед буде в тому випадку, коду залишиться практично непомітним в кутку дивана чи крісла: він є, але і як би немає. З якого б матеріалу (натурального, синтетичного або їх суміші), Ви не набули плед, яскравий або непомітний, він підніме настрій і зігріє довгими зимовими вечорами всю сім'ю.